0

Programy antywirusowe

ID BLOCK - ETUI NA 3 KARTY! CHROŃ SWOJE DANE I PIENIĄDZE!

ID BLOCK - ETUI NA 3 KARTY! CHROŃ SWOJE DANE I PIENIĄDZE!
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 22,00 PLN 17,89 PLN netto
Producent: ekotoner.pl
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 15,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

Sprawdź czy jesteś bezpieczny!

Wiele osób rozpoczyna swój dzień w pracy od przyłożenia elektronicznej karty do specjalnego czytnika – umożliwiającego wejście do budynku lub biura. Tego typu karty zaczynają pojawiać się również w zabezpieczeniach dostępu do klatek schodowych czy garaży w budynku mieszkalnym. Niemal każdy nosi przy sobie przynajmniej jedną kartę płatniczą lub kredytową. Coraz częściej są to karty zbliżeniowe – umożliwiające dokonywanie transakcji bez podawania kodu PIN czy składania podpisu.

Z usługi płatności zbliżeniowych trudno jednak zrezygnować – jeden z polskich banków już rozpoczął wymianę wszystkich kart płatniczych na zbliżeniowe, a klienci skarżą się, że nie można ani wyłączyć tej funkcji płatności, ani zmniejszyć limitu na transakcje dokonywane w ten sposób.

Jeśli używasz chociaż jednego z wymienionych wyżej produktów – jesteś potencjalnie narażony na klonowanie Twoich personaliów, które następnie mogą być użyte w dowolny sposób przez złodzieja – do okradzenia Ciebie, zaciągania w Twoim imieniu zobowiązań, czy w końcu popełniania przestępstw posługując się Twoimi danymi.

Dlaczego uzywać ID BLOCK?

Paszporty, zbliżeniowe karty płatnicze i karty dostępowe do budynków, ze względu na możliwości ich użycia, to dokumenty najbardziej pożądane przez złodziei i tym samym najbardziej narażone na klonowanie.

Skradzione dane osobowe dają złodziejom niewiarygodnie wiele możliwości –
na ich podstawie mogą wytworzyć dokumenty wyglądające wiarygodnie nawet dla banku i zawierać wszelkiego rodzaju transakcje podszywając się pod nas.

W konsekwencji jesteśmy narażeni nie tylko na koszty finansowe, ale również psychiczne - związane ze stresem i koniecznością wyjaśniania sprawy.

  • Dane z dokumentów mogą zostać łatwo zeskanowane nawet z dużych odległości!
  • Raz sklonowane dane osobowe można wykorzystywać bez ograniczeń – nie mają terminu ważności, więc można się nimi posłużyć w dowolnym miejscu i czasie
  • 53% ofiar, które padły ofiarą kradzieży personaliów, miało następnie problemy z uzyskaniem kredytu, a 3% straciło pracę

Jedynym skutecznym zabezpieczeniem przed klonowaniem naszych danych na odległość jest zabezpieczenie ich technologią, którą opracował ID Block.

Więcej informacji o zagrożeniu znajdziesz na stronie: http://www.zeskanowani.pl

 

Technologia ID BLOCK

 


DOSTEPNY TAKŻE W ELEGANCKIM CZARNYM KOLORZE!!!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
Kontakt ze sklepem

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

Lub kliknij w KONTAKT.