0

O firmie

ekotoner.pl

1994 rok to moment, w którym zaczęła się moja przygoda z drukowaniem, materiałami eksploatacyjnymi i komputerami. Moja zawodowa droga zaczęła się w serwisie drukarek. Przez 2 lata zdobywałem wiedzę i doświadczenie rozbierając je na czynniki pierwsze. Wałek światłoczuły, wałek magnetyczny, dociskowy, elektrody oraz dysze w głowicy atramentowej nie miały już przede mną tajemnic. Każde urządzenie kryło jakąś tajemnice, a ja starałem się do niej dotrzeć.

Kolejną doświadczenie zdobywałem w firmie Optimus zajmując się serwisowaniem komputerów oraz urządzeń eksploatacyjnych. Branża dynamicznie się rozwijała dostarczając nową wiedzę.
Po roku założyłem pierwszą firmę zajmującą się sprzedażą i serwisem drukarek, materiałów eksploatacyjnych oraz sprzętu komputerowego. Zdobywałem doświadczenie obsługując firmy prywatne, urzędy oraz placówki budżetowe.

W 2005 roku powstała firma X-TECH, która skumulowała całą wiedzę i zdobyte doświadczenie. Produkowaliśmy oraz sprzedawaliśmy materiały eksploatacyjne. Samodzielnie regenerowaliśmy tusze i tonery do drukarek, co w przyszłości pozwoliło nam stworzyć własną markę – ekotoner. Od początku działalności stawialiśmy na fachowość, dostarczenie produktów najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie nie zapominając o tym co dla nas ważne, o ekologii. Wszystkie zużyte materiały, z których korzystacie możecie odesłać na nasz adres, a my poddamy je recyklingowi. Dzięki temu wspólnie ograniczymy ilość zanieczyszczeń.

Od 2007 roku zaczęliśmy sprzedawać przez portal aukcyjny allegro.pl, niedługo później został udostępniony sklep internetowy www.ekotoner.pl.

Od tego roku sprzedaliśmy ponad 50 000 tonerów oraz ponad 200 000 tuszy, obsłużyliśmy ponad 20000 zamówień. Nie ilość jest tutaj jednak ważna a ocena naszech Klientów. Nasza praca została oceniona na piątkę co potwierdza ok 2000 pozytywnych komentarzy na allegro oraz oceny z porównywarek ceneo i skąpiec.

Aby być jeszcze bliżej naszych Klientów oraz ich problemów prowadzimy punkt obsługi Klienta w naszej centrali w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej 46. Na miejscu pomożemy dobrać materiały eksploatacyjne do Twoich potrzeb, oraz pomożemy rozwiązać problemy z urządzeniami drukującymi i innym sprzętem komputerowym. Tutaj również możesz być EKO i oddać zużyte materiały eksploatacyjne.  Pomocy udzielamy również telefonicznie, mailowo oraz przez GG.

 

ekotoner.pl – od 20 lat nie dajemy plamy


Kontakt ze sklepem

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

Lub kliknij w KONTAKT.