Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Kyocera TK-1140
Toner Zamiennik Kyocera TK-1140
Toner Zamiennik Kyocera TK-1140
Toner Zamiennik Kyocera TK-1140
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiTK-1140
Wydajność7200 stron
Kod producentaEKT TK-1140

Toner Zamiennik Kyocera TK-1140

List price26,00 zł
75,00 zł(-65% Limited promotion)
26,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Zamiennik Kyocera TK-1140

Chcesz kupić toner zamiennik Kyocera TK-1140 i szukasz miejsca, któremu możesz zaufać? Sprawdź ofertę sklepu ekotoner.pl – miejsca, które od lat oferuje materiały eksploatacyjne do drukarek Kyocera oraz innych najpopularniejszych urządzeń drukujących w Polsce. W nasze produkty zaopatrujemy zarówno małe przedsiębiorstwa prowadzących działalność lokalnie, jak i dużych Klientów działających na większą skalę, a także dla osób prywatnych. Przekonaj się dlaczego nam zaufali i sprawdź toner zamiennik do drukarek Kyocera TK-1140.Toner zamiennik do drukarek Kyocera TK-1140

Dlaczego warto wybrać toner zamiennik do drukarki Kyocera TK-1140 zamiast jego oryginalnego odpowiednika? Przede wszystkim produkt ten w niczym nie ustępuje oryginałowi pochodzącemu bezpośrednio od producenta. Nasz zamiennik marki ekotoner.pl zapewnia identyczną wydajność. Co więcej, to produkt wysokojakościowy, który po zamontowaniu w Twoim urządzeniu drukującym, zaoferuje Ci wydruki charakteryzujące się intensywnymi barwami. Dzięki temu zamienny toner do Kyocera TK-1140 zrealizuje zadania postawione mu przez nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co ważne, korzystanie z zamiennego tonera do drukarki Kyocera TK-1140 nie wpływa w żaden sposób na gwarancję Twojej drukarki.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Decydując się na zakup tonera do drukarki Kyocera TK-1140 w sklepie ekotoner.pl, zapewniasz sobie nie tylko wyśmienite rezultaty, ale również gwarancję bezpieczeństwa. Każdy nasz produkt posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001, a do tego wraz z zakupem otrzymujesz 24-miesięczne wsparcie gwarancyjne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z produktem. Ponadto dbamy o to, aby nasze tonery nie zostały uszkodzone podczas transportu oraz nie traciły swoich właściwości w trakcie długotrwałego przechowywania. Dlatego też pakujemy je do nieprzepuszczającej światła folii oraz rękawa powietrznego i w takiej formie umieszczamy dopiero w naszym kartonowym pudełku. Przekonaj się o jakości ekotoner.pl i sprawdź toner zamiennik do drukarki Kyocera TK-1140!

Producer
Product code
EKT TK-1140
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
7200 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT TK-1140
Pasuje do drukarek
Kyocera
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel