Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik OKI B411/431
Toner Zamiennik OKI B411/431
Toner Zamiennik OKI B411/431
Toner Zamiennik OKI B411/431
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiB411
Wydajność3000 stron
Kod producentaEKT B411

Toner Zamiennik OKI B411/431

List price20,00 zł
79,00 zł(-75% Limited promotion)
20,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner zamiennik OKI B411 Czarny

Jeżeli szukasz zaufanego miejsca, w którym kupisz toner zamiennik OKI B411 czarny, postaw na ekotoner.pl! Od lat zaopatrujemy rodzime przedsiębiorstwa w materiały eksploatacyjne do drukarek OKI oraz pozostałych najpopularniejszych w Polsce producentów urządzeń drukujących. Zaufały nam już tysiące Klientów. Dołącz do nich i przekonaj się o tym, jak możesz zaoszczędzić, wybierając toner zamiennik OKI B411 marki ekotoner.pl!Toner zamiennik do drukarki OKI B411 czarny – zalety

Co sprawia, że Klienci tak chętnie wybierają nasze tonery zamienniki? Przede wszystkim produkty sprzedawane pod marką ekotoner.pl to pełnowartościowe tonery, które w niczym nie ustępują swoim oryginalnym odpowiednikom. Wybierając toner zamiennik do drukarki OKI B411 czarny, otrzymujesz produkt o identycznej wydajności, co oryginał. Co więcej, montując go w swojej drukarce, zapewniasz sobie wysokojakościowe wydruki, cechujące się dużą intensywnością barw. Dzięki temu czarny zamiennik tonera OKI B411 zrealizuje bezproblemowo zadania postawione przez najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając wyśmienite rezultaty. Jeżeli na Twoją drukarkę wciąż obowiązuje umowa gwarancyjna, miło nam poinformować, że korzystanie z zamiennego tonera w żaden sposób jej nie narusza, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z naszego produktu.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Dbamy o naszych Klientów na każdym etapie: od momentu wyboru produktu po zakończenie eksploatacji produktu. Dlatego też wraz z zakupem oferujemy 24-miesięczną gwarancję, dzięki czemu otrzymujesz nasze pełne wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń związanych z tonerem. Ponadto czarny toner zamiennik OKI B411 posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. By mieć pewność, że toner zamiennik do drukarek OKI B411 zachowa swoje właściwości zarówno podczas przechowywania, jak i transportu, pakujemy go w nieprzepuszczającą światła folię oraz rękaw powietrzny, a następnie taki zestaw umieszczamy w naszym kartonowym pudełku. Sprawdź czarny toner zamienny do drukarki OKI B411 i przekonaj się o jakości ekotoner.pl!

Producer
Product code
EKT 44574702
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
3000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT B411
Pasuje do drukarek
OKI
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel