Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Xerox 3210
Toner Zamiennik Xerox 3210
Toner Zamiennik Xerox 3210
Toner Zamiennik Xerox 3210
Click to zoom
Kompatybilne drukarki3210
Wydajność4100 stron
Kod producentaXEROX 3210

Toner Zamiennik Xerox 3210

List price85,00 zł
85,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner zamiennik Xerox 3210

Chcesz kupić toner zamiennik do drukarek Xerox 3210? Sprawdź, co możemy zaproponować Ci w sklepie ekotoner.pl – miejscu, które od lat oferuje materiały eksploatacyjne do najpopularniejszych urządzeń drukujących w Polsce. Oferowanej przez nas jakości zaufały już tysiące Klientów w Polsce: mowa tu zarówno osobach prywatnych, jak i działających lokalnie przedsiębiorstwach oraz dużych firmach prowadzących działalność na skalę ogólnopolską. Dołącz do nich i sprawdź toner zamiennik do drukarki Xerox 3210 z ekotoner.pl!Zamiennik toner do drukarek Xerox 3210 – zalety

Co sprawia, że zamiennik tonera Xerox 3210 z ekotoner.pl może mierzyć się ze swoim oryginalnym odpowiednikiem? Przede wszystkim dbamy o to, aby produkt był pełnowartościowy. Inaczej mówiąc: otrzymujesz toner, który cechuje się identyczną wydajnością, co zapewniany przez producenta drukarki zamiennik. Przy okazji nasz zamienny toner Xerox 3210 w niczym nie ustępuje mu pod kątem jakości. Montując produkt marki ekotoner.pl w swojej drukarce, otrzymasz wyśmienite rezultaty wydruku, cechujące się dużą intensywnością barw. A to wszystko za niższą cenę – dzięki zakupom z ekotoner.pl znacząco oszczędzasz na kosztach eksploatacji. Częstym pytaniem wśród naszych Klientów jest to czy korzystanie z tonera zamiennika ma wpływ na gwarancję drukarki? Miło nam poinformować, że prawo unijne gwarantuje możliwość korzystania z zamiennych materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu w dalszym ciągu możesz korzystać z serwisu gwarancyjnego!Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego udzielamy wsparcia od momentu wyboru odpowiedniego produktu aż do zakończenia jego eksploatacji. Kupując toner zamiennik Xerox 3210 czarny otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Sam produkt posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Aby zamienny toner do drukarki Xerox 3210 nie tracił swoich właściwości zarówno podczas transportu, jak i długotrwałego przechowywania, umieszczany jest w nieprzepuszczającej światła folii oraz rękawie powietrznym. Taki zestaw następnie pakowany jest do naszego kartonowego pudła. Przekonaj się o jakości ekotoner.pl, kupując toner zamiennik Xerox 3210!

Producer
Product code
EKT 3210
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
4100 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
XEROX 3210
Pasuje do drukarek
Xerox
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel