Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Samsung MLT-D1042S
Toner Zamiennik Samsung MLT-D1042S
Toner Zamiennik Samsung MLT-D1042S
Toner Zamiennik Samsung MLT-D1042S
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiMLT-D1042S
Wydajność1500 stron
Kod producentaEKT MLT-D1042S

Toner Zamiennik Samsung MLT-D1042S

List price85,00 zł
85,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Samsung MLT-D1042S Zamiennik

Jeżeli to, czego szukasz to wydajny tani toner zamiennik do drukarki Samsung D1042S, jesteś w idealnym miejscu. Sklep internetowy z tonerami i tuszami ekotoner.pl to miejsce, które zapewnia zamienniki materiałów eksploatacyjnych do sprzętów największych producentów urządzeń drukujących takich jak Samsung, HP, Canon, EPSON, Brother oraz Dell. Skoro w Twoim domu czy biurze stoi drukarka Samsung, tanie drukowanie za jej pomocą na pewno Cię interesuje. W końcu nie ma nic lepszego niż obniżenie kosztów. Tutaj pojawia się doskonałe rozwiązanie w postaci tonera zamiennika Samsung MLT-D1042S. Zapewni Ci on wysoką jakość porównywalną do oryginalnego produktu. Właśnie to sprawia, że zamienny toner Samsung MLT-D1042S marki ekotoner.pl cieszy się wysoką popularnością wśród naszych Klientów.Toner Samsung MLT-D1042S Zamiennik – Zalety

Rozsądna kwota oraz wysoka jakość, jaką cechuje się toner Samsung MLT-D1042S zamiennik to nie jedyne zalety, jakie przemawiają za wyborem tego rozwiązania. To przede wszystkim identyczne właściwości, co oryginalny odpowiednik tonera przy jednoczesnym zachowaniu niższych kosztów eksploatacji. Co więcej, korzystanie z tonera zamiennika w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej na drukarkę, dzięki czemu możesz być w pełni pewien bezpieczeństwa korzystania z urządzenia.Wysoka jakość

Toner czarny zamiennik do drukarek Samsung MLT-D1042S jest fabrycznie nowy. Korzystanie z niego jest więc w pełni bezpieczne. Co więcej, produkt posiada certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001. Poczucie bezpieczeństwa korzystania wzmacniane jest przez pakowanie sprzętu w czarną, nieprzepuszczającą światła folię oraz rękaw powietrzny, a następnie wsadzana do stylowego, kartonowego pudła ekotoner.pl. Jeżeli kupujesz toner zamiennik do drukarki Samsung MLT-D1042S, możesz być spokojny o gwarancję swojego urządzenia drukującego. Korzystanie z naszych tonerów oraz tuszów nie ma żadnego wpływu na gwarancję producenta.

Producer
Product code
EKT MLT-D1042S
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
1500 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT MLT-D1042S
Pasuje do drukarek
Samsung
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel