Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Brother TN-2411
Toner Zamiennik Brother TN-2411
Toner Zamiennik Brother TN-2411
Toner Zamiennik Brother TN-2411
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiTN-2411
Wydajność1200 stron
Kod producentaEKT TN-2411

Toner Zamiennik Brother TN-2411

List price55,00 zł
55,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Brother TN-2411 zamiennik czarny

Korzystasz z drukarki Brother i szukasz wysokiej jakości wydruku za rozsądną kwotę? Wybierz toner Brother TN-2411 zamiennik czarny marki ekotoner.pl. Jesteśmy polską firmą od lat zajmującą się zaopatrywaniem rodzimych przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych w materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.Toner zamiennik Brother TN-2411 A TN-2421 - różnice

Po skorzystaniu z naszej wyszukiwarki poprzez wpisanie drukarki, trafić możesz na dwa bardzo podobne do siebie produkty: zamienny toner czarny Brother TN-2411 oraz TN-2421. Różnica między nimi związana jest z wydajnością. Pierwszy z nich, na którego kartę produktu teraz spoglądasz, cechuje się wydajnością na poziomie 1200 stron formatu A4 przy 5% zadruku. TN-2421 natomiast przy takim samym zadruku jest w stanie udźwignąć aż 3000 stron. Oczywiście ma to również wpływ na różnicę cenową miedzy tymi tonerami.
Dlatego też zamiennik toner Brother TN-2411 czarny to propozycja dla osób, których drukarka jest kompatybilna z tonerem TN-2421, ale korzystają ze swojej drukarki tak często, przez co mogą sobie pozwolić na niższą wydajność. Oczywiście przekłada się to na niższą cenę, jaką cechuje toner zamiennik Brother TN-2411 czarny w porównaniu do swojego większego „brata”. To wszystko sprawia, że produkt jest chętnie wybierany wśród klientów prywatnych lub posiadających firmy działające na mniejszą skalę.Wysoka jakość

Produkty dostępne w ekotoner.pl, w tym toner zamiennik czarny Brother TN-2411, są fabrycznie nowe. Do tego posiadają certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001. Pakowane są w taki sposób, aby zapewnić Ci najwyższą jakość wydruku nawet w przypadku długotrwałego przechowywania. Zamienny toner Brother TN-2411 czarny umieszczany jest w nieprzepuszczającej światła folii, rękawie powietrznym, po czym umieszczany w tekturowym kartonie. Dzięki temu podczas magazynowania nie traci swoich właściwości.
Jeżeli wybierasz zamiennik oryginalnego tonera Brother TN-2411, nie musisz się martwić o gwarancję – korzystanie z naszych produktów nie ma na nią najmniejszego wpływu. Dzięki temu w przypadku nagłych awarii urządzenia drukującego, w dalszym ciągu możesz oddać swój sprzęt do serwisu producenta.
Masz pytania odnośnie czarnego tonera zamiennika Brother TN-2411? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią udzielą Ci pomocy!

Producer
Product code
EKT TN-2411
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
1200 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT TN-2411
Pasuje do drukarek
Brother
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel