Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Brother TN-B023
Toner Zamiennik Brother TN-B023
Toner Zamiennik Brother TN-B023
Toner Zamiennik Brother TN-B023
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiTN-B023
Wydajność2000 stron
Kod producentaEKT TN-B023

Toner Zamiennik Brother TN-B023

List price69,00 zł
69,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Brother TN-B023 zamiennik czarny

Toner Brother TN-B023 zamiennik czarny to propozycja dla osób, które szukają wysokiej jakości wydruku za niską cenę. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w dystrybucji tonerów, jesteśmy w stanie zapewnić Ci tonery zamienne, które w niczym nie ustępują swoim oryginalnym odpowiednikom. Dlatego też toner do drukarek Brother zamiennik TN-B023 cieszy się tak dużą popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i gospodarstw prywatnych.Brother TN-B023 czarny zamiennik tonera - opinie

Czarny toner zamienny Brother TN-B023 cechuje się wydajnością na poziomie 2000 stron A4 przy 5% zadruku. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami wydruku jeszcze dłużej niż kiedykolwiek wcześniej, jeżeli wybierasz czarny toner zamiennik Brother TN-B023. Opinie naszych klientów są jednogłośne – produkt w niczym nie ustępuje swojemu oryginalnemu odpowiednikowi. To z kolei sprawia, że nabywając produkt marki ekotoner.pl, decydujesz się na niższy koszt eksploatacji przy równie wysokiej jakości i wydajności, co oryginał. Inaczej mówiąc: oszczędzasz.Wysoka jakość

Wybierając asortyment marki ekotoner.pl, jakim jest toner zamiennik do drukarek Brother TN-B023 otrzymujesz produkt w 100% nowy. Co więcej, posiada on certyfikat jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Każdy nasz produkt pakowany jest w sposób, który zapewnia wysokojakościowe druki nawet po dłuższym przechowywaniu w magazynie. Zamienny toner do drukarki Brother TN-B023 umieszczany jest w folii, która nie przepuszcza światła, a następnie owinięty rękawem powietrznym. Taki pakunek zostaje wsadzony do stylowego kartonowego pudła.
Korzystanie z zamiennika tonera do drukarki Brother TN-B023 nie ma żadnego wpływu na gwarancję urządzenia drukującego. Dlatego też wybierając nasz projekt otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, wzmacnianą dodatkowo przez obsługę klienta, obejmującą również etap posprzedażowy.
Chcesz kupić toner zamiennik Brother TN-B023, ale masz dodatkowe pytania? Z chęcią odpowiemy na nie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Czekamy na Ciebie!

Producer
Product code
EKT TN-B023
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
2000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT TN-B023
Pasuje do drukarek
Brother
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel