Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Brother TN-2320
Toner Zamiennik Brother TN-2320
Toner Zamiennik Brother TN-2320
Toner Zamiennik Brother TN-2320
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiTN-2320
Wydajność2600 stron
Kod producentaEKT TN-2320
Our bestseller

Toner Zamiennik Brother TN-2320

List price69,00 zł
69,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Brother TN-2320 zamiennik

Wydajny toner zamiennik do Brother TN2320 to produkt, którego poszukujesz? Sprawdź, co może Ci zaoferować ekotoner.pl – internetowy sklep z tuszami i tonerami. W naszej ofercie znajdziesz materiały eksploatacyjne do drukarek Brother, HP, EPSON, Samsung, Canon i Dell oraz o wiele, wiele więcej.
Jeżeli masz drukarkę Brother, tanie drukowanie jest tym, co Cię interesuje, jesteś w odpowiednim miejscu. Toner TN-2320 jest jednym z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie dzięki stosunkowi niskiej ceny do jakości. Dzięki perfekcyjnym wydrukom, jakie zapewnia, oraz łatwemu montażowi, wybierany jest zarówno do zakładów pracy, jak i do gospodarstw domowych.Toner zamiennik Brother TN-2320 a oryginalny toner - opinie

Czym charakteryzuje się toner zamiennik Brother TN2320? Produkty zamiennik tonera Brother TN2320 od ekotoner.pl cechują się wysoką wydajnością. To z kolei przekłada się na dłuższy czas użytkowania. Krótko mówiąc: taki toner zamienny Brother TN2320 sprawi, że za niższą cenę wydrukujesz tyle, co wykorzystując oryginalny toner do drukarki Brother.
Krótko mówiąc, kupując nasz zamiennik Brother TN2320 toner zmniejszasz koszt eksploatacji, czyli - inaczej mówiąc – zwyczajnie oszczędzasz na wydrukach, wciąż zapewniając sobie świetne rezultaty.Wysoka jakość

Produkt jest fabrycznie nowy. Co więcej, posiada certyfikat jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Zapakowany jest w czarną, nieprzepuszczającą światła folię oraz w rękaw powietrzny, a następnie umieszczony w stylowym, kartonowym opakowaniu. Dzięki temu zamiennik tonera Brother TN2320 to gwarancja bezpiecznego przechowywania i korzystania. Przekłada się to na znakomite wyniki wydruku.
Toner zamiennik Brother TN2320 to pełnowartościowy produkt, który sprawdzi się doskonale w Twojej drukarce. Co ważne, w trakcie korzystania z naszych tonerów drukarka nie traci gwarancji producenta.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami ekotoner.pl, którzy z chęcią pomogą Ci w wyborze najlepszych materiałów eksploatacyjnych dla Twojej drukarki!

Producer
Product code
EKT TN-2320
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
2600 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT TN-2320
Pasuje do drukarek
Brother
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel