Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Canon CRG-712
Toner Zamiennik Canon CRG-712
Toner Zamiennik Canon CRG-712
Toner Zamiennik Canon CRG-712
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCRG-712
Wydajność2000 stron
Kod producentaEKT CRG-712

Toner Zamiennik Canon CRG-712

List price59,00 zł
59,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Canon CRG-712 Zamiennik

Masz w domu drukarkę Canon? Toner zamiennik czarny jest produktem, którego poszukujesz? Sprawdź toner zamiennik CRG-712 – produkt marki ekotoner.pl, który zagwarantuje Ci wysoką jakość wydruku w rozsądnej kwocie. Dzięki swojej wysokiej wydajności toner CRG-712 czarny zamiennik jest chętnie wybierany przez naszych Klientów, którymi są zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz Klienci prywatni. Przekonaj się o jakości, jaką im zapewniamy i wybierz toner zamiennik Canon CRG-712!Toner Canon CRG-712 zamiennik - zalety

Wysoka jakość druku oraz wysoka wydajność na poziomie aż 2 000stron formatu A4 przy zadruku 5% sprawiają, że czarny toner zamiennik Canon CRG-712 jest w stanie przez długi czas służyć Ci wyśmienitymi rezultatami drukowania. Wydruki charakteryzują się intensywnością barw, dzięki czemu są wyraźne. Wszystko to sprawia, że toner zamiennik Canon CRG-712 w niczym nie ustępuje swojemu oryginalnemu odpowiednikowi. Tak więc decydując się na zakup zamiennika marki ekotoner.pl, znacznie oszczędzasz – zmniejszasz koszty eksploatacji, a jednocześnie stawiasz na bezkompromisową jakość.
Jeżeli zastanawiasz się czy wybierając zamiennik tonera do Canon CRG-712 tracisz obowiązującą gwarancję na swoją drukarkę, możemy Cię uspokoić – nasze produkty w żaden sposób nie naruszają umowy gwarancyjnej, co regulowane jest przez prawo unijne. Tak więc jeżeli chcesz oddać ją na serwis, nie ma z tym żadnych problemów.Wysoka jakość

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo korzystania z naszych produktów. Dlatego każdy dostępny u nas produkt jest fabrycznie nowy i posiada certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001 oraz 24-miesięczną gwarancję. To zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo bezpieczeństwo korzystania z produktu. Zamiennik tonera do drukarki CRG-712 pakowany jest do folii nieprzepuszczającej światła, która następnie umieszczana jest w rękawie powietrznym i kartonowym opakowaniu. Dzięki temu nie traci swoich właściwości nawet podczas długotrwałego przechowywania.

Producer
Product code
EKT CRG-712
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
2000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CRG-712
Pasuje do drukarek
Canon
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel