Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Canon 045H M
Toner Zamiennik Canon 045H M
Toner Zamiennik Canon 045H M
Toner Zamiennik Canon 045H M
Click to zoom
Kompatybilne drukarki045H M
Wydajność2 200 stron
Kod producentaEKT 045H M

Toner Zamiennik Canon 045H M

List price85,00 zł
85,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Canon 045H M Zamiennik

Masz w domu drukarkę Canon? Toner zamiennik czarny jest produktem, którego poszukujesz? Sprawdź toner zamiennik 045H M – produkt marki ekotoner.pl, który zagwarantuje Ci wysoką jakość wydruku w rozsądnej kwocie. Dzięki swojej wysokiej wydajności toner 045H purpurowy zamiennik jest chętnie wybierany przez naszych Klientów, którymi są zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz Klienci prywatni. Przekonaj się o jakości, jaką im zapewniamy i wybierz toner zamiennik Canon 045H M!Toner Canon 045H M zamiennik - zalety

Wysoka jakość druku oraz wysoka wydajność na poziomie aż 2 200 stron formatu A4 przy zadruku 5% sprawiają, że purpurowy toner zamiennik Canon 045H M jest w stanie przez długi czas służyć Ci wyśmienitymi rezultatami drukowania. Wydruki charakteryzują się intensywnością barw, dzięki czemu są wyraźne. Wszystko to sprawia, że toner zamiennik Canon 045H M w niczym nie ustępuje swojemu oryginalnemu odpowiednikowi. Tak więc decydując się na zakup zamiennika marki ekotoner.pl, znacznie oszczędzasz – zmniejszasz koszty eksploatacji, a jednocześnie stawiasz na bezkompromisową jakość.
Jeżeli zastanawiasz się czy wybierając zamiennik tonera do Canon 045H M tracisz obowiązującą gwarancję na swoją drukarkę, możemy Cię uspokoić – nasze produkty w żaden sposób nie naruszają umowy gwarancyjnej, co regulowane jest przez prawo unijne. Tak więc jeżeli chcesz oddać ją na serwis, nie ma z tym żadnych problemów.Wysoka jakość

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo korzystania z naszych produktów. Dlatego każdy dostępny u nas produkt jest fabrycznie nowy i posiada certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001 oraz 24-miesięczną gwarancję. To zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo bezpieczeństwo korzystania z produktu. Zamiennik tonera do drukarki 045H M pakowany jest do folii nieprzepuszczającej światła, która następnie umieszczana jest w rękawie powietrznym i kartonowym opakowaniu. Dzięki temu nie traci swoich właściwości nawet podczas długotrwałego przechowywania.

Producer
Product code
EKT 045H M
Kolor
Czerwony (Magenta)
Zamiennik
Tak
Wydajność
2 200 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT 045H M
Pasuje do drukarek
Canon
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel