Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Canon CRG-051H
Toner Zamiennik Canon CRG-051H
Toner Zamiennik Canon CRG-051H
Toner Zamiennik Canon CRG-051H
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCRG-051H
Wydajność4000 stron
Kod producentaEKT CRG-051H

Toner Zamiennik Canon CRG-051H

List price109,00 zł
109,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Canon CRG-051H Zamiennik

Produkt, którego szukasz to toner zamiennik Canon CRG-051H? Sklep ekotoner.pl to miejsce, w którym stawiamy na wysoką jakość materiałów eksploatacyjnych do drukarek! Znajdziesz u nas tusze i tonery do drukarek Canon, Brother, Samsung, HP oraz innych najbardziej rozpoznawalnych producentów. Od kilkunastu lat nasze produkty znajdziesz w biurach oraz domach klientów z całej Polski. Stawiamy na wysoką jakość – przekonaj się o niej wybierając zamienny toner do drukarek Canon CRG-051H!Toner Canon CRG-051H - zalety

Zamienny toner do drukarki Canon CRG-051H cechuje się licznymi zaletami, które stawiają go w konkurencyjnej pozycji do jego oryginalnego odpowiednika. Wszystko to wynika z faktu, że nabywając go, otrzymujesz produkt o identycznej wydajności wynoszącej aż 4000 stron formatu A4 przy zadruku 5% oraz zapewniający równie intensywną jakość wydruku, co oryginał. To wszystko przy zachowaniu niższych kosztów eksploatacji. To doskonały wybór dla wymagających użytkowników, którzy chcieliby zaoszczędzić, a jednocześnie nie lubią stawiać na żadne kompromisy.
Ponadto, jeżeli wybierasz toner zamiennik Canon CRG-051H i martwisz się o gwarancję na drukarkę, pragniemy Cię uspokoić! Korzystanie z zamienników w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Zamienny toner do drukarki Canon CRG-051H to gwarancja bezpieczeństwa od zakupu do korzystania. Już sam sposób pakowania sprawia, że przekonasz się, jak dbamy o komfort użytkownika. Zamiennik tonera Canon CRG-051H pakowany jest w folię nieprzepuszczającą światła, która następnie owijana jest w rękaw powietrzny – dzięki temu toner zachowa swoje właściwości nawet przy długotrwałym przechowywaniu oraz transporcie.
Co więcej, toner zamiennik Canon CRG-051H posiada certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Do tego kupując u nas produkty, otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję, tak więc na wypadek niespodziewanych awarii służymy Ci pomocą.

Producer
Product code
EKT CRG-051H
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
4000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CRG-051H
Pasuje do drukarek
Canon
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel