Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF244A
Toner Zamiennik HP CF244A
Toner Zamiennik HP CF244A
Toner Zamiennik HP CF244A
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF244A
Wydajność1000 stron
Kod producentaEKT CF244A

Toner Zamiennik HP CF244A

List price85,00 zł
85,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF244A Czarny Zamiennik

Chcesz kupić toner zamiennik HP CF244A i szukasz odpowiedniego miejsca? Sprawdź, ile możemy Ci zaoferować w naszym sklepie ekotoner.pl. Od kilkunastu lat zapewniamy materiały eksploatacyjne do drukarek dla Klientów z całej Polski. Znajdziesz u nas tusze i tonery do drukarek takich firm jak HP, Brother, Canon, Samsung oraz wielu, wielu innych. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz Klienci prywatni.
Wszystko to zasługa wysokiej jakości – przekonaj się o niej i wybierz toner HP CF244A zamiennik. A jeżeli zastanawiasz się czy toner zamiennik HP CF244A jest kompatybilny z Twoim urządzeniem drukującym, sprawdź tabelkę, w której znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. .Toner HP CF244A Czarny – Zamiennik a Oryginał

Zamiennik tonera do drukarek HP CF244A charakteryzuje się licznymi zaletami, dzięki którym jest doskonałą alternatywą dla swojego oryginalnego odpowiednika. Przede wszystkim posiada podobną wydajność utrzymującą się na poziomie 1000 stron formatu A4 przy zadruku wynoszącym 5%. To sprawia natomiast, że wybierając toner zamiennik do drukarki HP CF244A zapewniasz sobie niższy koszt eksploatacji.

Jeżeli natomiast martwisz się o gwarancję na drukarkę przy eksploatowaniu zamienników, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Toner zamiennik HP CF244A marki ekotoner.pl w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej. Dzięki temu w przypadku awarii przy jednoczesnym korzystaniu z zamiennika, w dalszym ciągu możesz zgłaszać urządzenie do serwisu bez obaw o to, że gwarancja zostanie odrzucona.Wysoka jakość

Oprócz wysokiej jakości, przy zakupie tonera do drukarek HP CF244A zamiennika otrzymujesz również gwarancję bezpieczeństwa ekotoner.pl za pomocą 24-miesięcznej gwarancji zapewniającej Ci pełne wsparcie przy nieprzewidzianych problemach z eksploatacją.

Co więcej, toner zamiennik HP CF244A pakowany jest w nieprzepuszczającą światła folię, która następnie owijana jest w rękaw powietrzny, po czym umieszczana w naszym kartonowym pudełku. Zapewnia to utrzymanie właściwości tonera nawet przy długotrwałym przechowywaniu oraz transporcie. Przekonaj się o wysokiej jakości i sprawdź toner HP CF244A zamiennik z ekotoner.pl.

Producer
Product code
EKT CF244A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
1000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF244A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel