Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP 17A (CF217A)
Toner Zamiennik HP 17A (CF217A)
Toner Zamiennik HP 17A (CF217A)
Toner Zamiennik HP 17A (CF217A)
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF217A
Wydajność1600 stron
Kod producentaEKT CF217A

Toner Zamiennik HP 17A (CF217A)

List price69,00 zł
69,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP 17A (CF217A) Czarny Zamiennik

Szukasz miejsca, w którym kupisz toner zamiennik do drukarki HP CF217A? Sprawdź ofertę sklepu internetowego ekotoner.pl – jesteśmy ekspertem w zakresie dostarczania materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W naszej ofercie znajdziesz tusze i tonery do drukarek HP, Canon, Brother, Samsung oraz wielu, wielu innych. O oferowanej przez nas jakości mogą zaświadczyć Klienci z całej Polski – zarówno prywatni, jak i duże oraz małe przedsiębiorstwa.
Przekonaj się, jak możesz zaoszczędzić i wybierz zamiennik tonera do drukarki HP CF217A. Sprawdź tabelkę kompatybilnych urządzeń, aby sprawdzić czy toner pasuje do Twojego urządzenia.Toner zamiennik HP CF217A – zalety

Zamiennik do tonera HP CF217A cechuje się licznymi zaletami, sprawiającymi, że jest świetną alternatywną dla oryginalnego odpowiednika. Jego wydajność wynosi 1600 stron formatu A4 przy zadruku 5%, dzięki czemu starczy Ci na długo. Co więcej, jakość wydruków charakteryzuje się dużą intensywnością, dzięki czemu będziesz cieszyć się znakomitymi rezultatami drukowania. To sprawia, że kupując toner zamiennik do HP 17A (CF217A) gwarantujesz sobie oszczędność dzięki niższemu kosztowi eksploatacji. Przy czym nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy względem jakości.
Posiadasz gwarancję na drukarkę? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Wybierając toner zamiennik do drukarki HP CF217A nie narusza umowy gwarancyjnej, co regulowane jest przez prawo unijne. Dzięki temu jeżeli zajdzie konieczność oddania drukarki do serwisu gwarancyjnego, producent nie może jej odrzucić.Wysoka jakość

Wysoka jakość to nie wszystko, co zapewnia Ci toner zamiennik HP CF217A otrzymujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa za pomocą certyfikatów jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Do tego otrzymujesz również 24-miesięczną gwarancję, dzięki czemu masz nasze pełne wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń związanych z eksploatacją tonerów.
Ponadto, toner zamienny do drukarki HP 17A (CF217) pakowany jest w sposób, który zapewnia utrzymanie jego właściwości w niezmienny sposób podczas transportu oraz długotrwałego przechowywania. W jaki sposób? Zamiennik tonera HP CF217 został zapakowany w nieprzepuszczającej światła folię, po czym owijany zostaje w rękaw powietrzny, a następnie umieszczany w pudełku kartonowym. Przekonaj się o jakości oferowanej przez ekotoner.pl i sprawdź toner zamiennik HP CF217A.

Producer
Product code
EKT CF217A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
1600 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF217A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel