Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF256A
Toner Zamiennik HP CF256A
Toner Zamiennik HP CF256A
Toner Zamiennik HP CF256A
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF256A
Wydajność7400 stron
Kod producentaEKT CF256A

Toner Zamiennik HP CF256A

List price99,00 zł
99,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF256A Czarny Zamiennik

Produkt, którego szukasz to zamiennik tonera do drukarki HP CF256A? Znajdziesz go w naszym sklepie ekotoner.pl. Od kilkunastu lat dostarczamy rozwiązania z zakresu materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Znajdziesz u nas tonery i tusze do drukarek do urządzeń drukujących takich firm jak HP, Samsung, Canon czy Brother. Wspieramy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz Klientów prywatnych. Pod marką własną sprzedajemy zamienniki najpopularniejszych modeli tonerów i tuszów – kup toner zamiennik HP CF256A i przekonaj się o ich jakości!Toner zamiennik HP CF256A – zalety

Co przemawia za wyborem zamiennika, jakim jest toner zamiennik HP CF256A? Jego liczne zalety wśród których najważniejszy jest fakt, że intensywność kolorów w wydruku niczym nie różni się od oryginalnego odpowiednika. Co ważne, wydajność zamiennika tonera HP CF256A jest identyczna. Krótko mówiąc: otrzymujesz produkt, który cechuje się identycznymi właściwościami, jak oryginalny toner, ale przy niższym koszcie eksploatacji. Dzięki temu zwyczajnie oszczędzasz!
Jeżeli natomiast obawiasz się, że kupując toner zamiennik HP CF256A stracisz gwarancję na swoje urządzenie drukujące, możemy Cię uspokoić. Wykorzystywanie zamienników w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej. Gwarantuje to Dyrektywa Unijna nr. 93/13 CCE z dnia 5.04.1993 r.Wysoka jakość

Zastanawiasz się, jak uzyskać wysoką jakość i gwarancję bezpieczeństwa przy zakupie materiałów eksploatacyjnych do drukarek w ekotoner.pl? Postaw na ekotoner.pl! Nasze produkty posiadają 24-miesięczną gwarancję oraz certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001. Toner zamiennik do drukarki HP CF256A pakujemy do nieprzepuszczającej światła folii, która następnie owijana jest w rękaw powietrzny, po czym umieszczana w naszym stylowym kartonie ekotoner.pl. Dzięki temu zachowuje swoje właściwości w sposób niezmienny zarówno podczas długotrwałego przechowywania, jak i transportu.

Producer
Product code
EKT CF256A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
7400 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF256A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel