Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF289A
Toner Zamiennik HP CF289A
Toner Zamiennik HP CF289A
Toner Zamiennik HP CF289A
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF289A
Wydajność5000 stron
Kod producentaEKT CF289A

Toner Zamiennik HP CF289A

List price199,00 zł
199,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF289A zamiennik

Szukasz miejsca, gdzie kupisz toner zamiennik do drukarki HP CF289A ? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w naszym sklepie ekotoner.pl. Od kilkunastu lat oferujemy tusze i tonery do najpopularniejszych urządzeń drukujących takich marek jak HP, Brother, Canon, Samsung i wielu, wielu innych. Wsród naszych Klientów znajdziesz małe i duże przedsiębiorstwa, a także Klientów prywatnych. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników naszych tonerów i przekonaj się o ich jakości, kupując toner zamiennik HP CF289A !Toner zamiennik HP CF289A – zalety

Dlaczego warto wybrać zamiennik tonera HP CF289A zamiast jego oryginalnego odpowiednika? Odpowiedź jest niezwykle prosta: otrzymujesz urządzenie, które w niczym nie ustępuje oryginałowi. Posiada identyczną wydajność, a do tego zapewnia równie wysoką jakość wydruku owocującą wyśmienitymi rezultatami z intensywnymi kolorami. Twoją uwagę z pewnością zwróci niższa cena: za podobny produkt płacisz mniej, tym samym zmniejszając koszt eksploatacji.
Posiadasz gwarancję na drukarkę i zastanawiasz się w związku z tym jak wygląda kwestia korzystania z zamienników? Już Cię uspokajamy! Dyrektywa Unijna nr. 93/13 CCE z dnia 5.04.1993 r. reguluje tę kwestię, dzięki czemu możesz być w pełni przekonany, że wybór tonera zamiennika HP CF289A w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Toner zamiennik HP CF289A posiada 24-miesięczną gwarancję na wypadek wszelkich nieprzewidzianych awarii. Dzięki temu masz 2 lata pełnego wsparcia z naszej strony. Co więcej, wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Aby mieć pełnię bezpieczeństwa i święty spokój zarówno podczas długotrwałego przechowywania, jak i transportu, toner zamiennik HP CF289A pakowany jest do folii nieprzepuszczającej światła oraz rękawa powietrznego. Taki zestaw następnie umieszczany w naszym kartonie ekotoner.pl i wysyłamy do Ciebie! Dzięki naszej metodzie pakowania, toner nie uszkodzi się podczas transportu, a także zachowa swoje właściwości w niezmienny sposób przez naprawdę długi czas.

Producer
Product code
EKT CF289A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
5000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF289A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel