Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF289X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289X bez chipa
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF289X
Wydajność10000 stron
Kod producentaEKT CF289X

Toner Zamiennik HP CF289X bez chipa

List price69,00 zł
69,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner zamiennik HP CF289X bez chipa

Toner zamiennik HP CF289X bez chipa to produkt, którego szukasz? Sprawdź ekotoner.pl – miejsce, które dzięki wysokiej jakości zamiennikom do drukarek od lat gwarantuje znakomite rezultaty wydruków w niższej cenie. Od lat oferujemy materiały eksploatacyjne do najpopularniejszych urządzeń drukujących w Polsce. Znajdziesz u nas tonery i tusze od drukarek HP, Brother, Canon, Samsung i wielu, wielu innych. O jakości naszych produktów miało okazję przekonać się tysiące Klientów z całej Polski: od osób prywatnych przez małe przedsiębiorstwa, aż po firmy działające na szeroką skalę. Dołącz do nich i sprawdź toner zamiennik HP CF289X.Toner HP CF289X bez chipa - zalety

Toner zamiennik do HP CF289X bez chipa cechuje się licznymi zaletami, stawiającymi go w pozycji idealnej alternatywy wobec jego oryginalnego odpowiednika. Oferuje on identyczną wydajność. Co więcej, nie stawiamy na żadne kompromisy, jeżeli mowa o jakości – nasz produkt oferuje znakomite rezultaty wydruku cechujące się dużą intensywnością barw. To wszystko sprawia, że kupując nasz produkt, znacząco oszczędzasz w kwestii kosztów eksploatacji. Jednocześnie otrzymujesz pełnowartościowy produkt, który doskonale poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami.
Co więcej, wybierając zamienny toner do HP CF289X w żaden sposób nie naruszasz umowy gwarancyjnej na swoją drukarkę. Regulują to odpowiednie dyrektywy unijne. Dlatego jeżeli korzystasz z naszego zamiennika ekotoner.pl i chcesz oddać swoje urządzenie drukujące do serwisu, naprawa musi zostać przyjęta.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Zamiennik tonera do drukarki HP CF289X bez chipa posiada certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001 oraz 24-miesięczną gwarancję. Kupując więc produkt w naszym sklepie, otrzymujesz również nasze pełne wsparcie w przypadku problemów z korzystaniem z naszego produktu. Co więcej, toner zamiennik HP CF289X pakowany jest w sposób, który zapewnia pełne bezpieczeństwo zarówno podczas transportu, jak i długotrwałego przechowywania. Najpierw umieszczamy toner w nieprzepuszczającej światła folii, a następnie w rękawie powietrznym – zestaw taki przekazujemy następnie Tobie. Sprawdź jakość produktów ekotoner.pl, kupując toner zamiennik do drukarek HP CF289X bez chipa.

Producer
Product code
EKT CF289X
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
10000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF289X
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel