Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF259X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF259X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF259X bez chipa
Toner Zamiennik HP CF259X bez chipa
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF259X BC
Wydajność10000 stron
Kod producentaEKT CF259X BC

Toner Zamiennik HP CF259X bez chipa

List price109,00 zł
109,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner zamiennik HP CF259X bez chipa

Chcesz kupić toner zamiennik do drukarki HP CF259X bez chipa? Jesteś w idealnym miejscu! Sklep ekotoner.pl to miejsce, w którym od lat zapewniamy materiały eksploatacyjne do najpopularniejszych urządzeń drukujących takich marek jak Hewlett-Packard, Canon, Samsung czy Brother. Przekonaj się o oferowanej przez nas jakości i dołącz do tysięcy Klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych, którzy mieli okazję z nami współpracować. Dołącz do nich i sprawdź toner zamiennik HP CF259X bez chipa.Toner zamiennik HP CF259X bez chipa - zaletył

Toner zamiennik HP CF259X bez chipa to gwarancja wysokiej jakości wydruków charakteryzująca się doskonałą intensywnością barw, która w niczym nie ustępuje oryginalnemu odpowiednikowi. Co więcej, produkt zawiera identyczną wydajność. Wszystko to przyczynia się do faktu, że kupując zamiennik tonera do drukarki HP CF259X bez chipa znacznie oszczędzasz w kwestii kosztów eksploatacji. Jeżeli więc chcesz drukować taniej bez kompromisów w rezultatach, to idealny wybór dla Ciebie.
Z pewnością zastanawiasz się czy wybierając toner zamiennik do drukarki HP CF259X bez chipa tracisz gwarancję na swoją drukarkę. Rozwiewamy więc obawy, odpowiadając, że eksploatacja zamiennika w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej, co gwarantują odpowiednie dyrektywy unijne. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii, możesz spokojnie oddać swoje urządzenie drukujące do serwisu.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Chcemy, aby wszyscy nasi Klienci czuli się komfortowo zarówno podczas zakupu tonera, jak i jego używania. Dlatego też oprócz tego, że każdy nasz produkt posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001, kupując zamienny toner HP CF259X bez chipa otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję zapewniającą pełne wsparcie na przypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Produkt pakowany jest w nieprzepuszczająca światła folię i rękaw powietrzny, a następnie pakowany do kartonowego pudełka. To wszystko sprawia, że towar utrzymuje swoje właściwości w sposób niezmienny podczas transportu oraz przechowywania.

Producer
Product code
EKT CF259X BC
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
10000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF259X BC
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel