Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF259X
Toner Zamiennik HP CF259X
Toner Zamiennik HP CF259X
Toner Zamiennik HP CF259X
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF259X
Wydajność10000 stron
Kod producentaEKT CF259X

Toner Zamiennik HP CF259X

List price339,00 zł
339,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF259X zamiennik

Chcesz kupić toner HP CF259X zamiennik i szukasz odpowiedniego sklepu, który zagwarantuje Ci wysoką jakość wydruku, pełne bezpieczeństwo od zakupu do eksploatacji oraz niską cenę? Sprawdź ofertę naszego sklepu ekotoner.pl. Od kilkunastu lat oferujemy tonery dla małych oraz dużych przedsiębiorstw, a także dla Klientów prywatnych. Zaufały nam już tysiące zadowolonych Klientów. Kup toner zamiennik HP CF259X i przekonaj się o jakości, jaką możemy Ci zaoferować!Toner zamiennik HP CF259X – zalety

Co sprawia, że Klienci tak chętnie wybierają toner zamiennik HP CF259X do swojej drukarki? Przede wszystkim masz do czynienia z pełnowartościowym produktem, który zapewnia Ci intensywne barwy przy wydruku, w niczym nieustępujące oryginalnemu odpowiednikowi. Tym samym spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Z kolei niższa cena sprawia, że jest doskonałą alternatywą dla oryginału, gdyż dzięki niemu zmniejszysz koszt eksploatacji. To świetna wiadomość dla wszystkich firm oraz Klientów prywatnych, którzy chcą zaoszczędzić na wydrukach bez kompromisów przy jakości.
Zastanawiasz się, jak wygląda kwestia gwarancji na drukarkę, kiedy używasz w niej zamiennego tonera do drukarki HP CF259X? Spokojnie, korzystanie z zamienników w żaden sposób nie wpływa na umowę gwarancyjną, co regulowane jest przez Dyrektywę Unijną nr. 93/13 CCE z dnia 5.04.1993 r. Tym samym w przypadku korzystania z produktów ekotoner.pl, serwis gwarancyjny nie może odrzucić prośby o naprawdę gwarancyjną na tej podstawie.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Aby zapewnić naszym Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa, toner zamiennik HP CF259X posiada 24-miesięczną gwarancję oraz certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Ponadto, pakowany jest w folię, która nie przepuszcza światła, a następnie owijany w rękaw powietrzny, po czym umieszczany w zielonym kartonie ekotoner.pl. Dzięki naszemu sposobowi pakowania toner zamiennik HP CF259X zachowuje swoje właściwości w niezmienny sposób zarówno podczas transportu, jak i długotrwałego przechowywania.

Producer
Product code
EKT CF259X
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
10000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF259X
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel