Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF283A
Toner Zamiennik HP CF283A
Toner Zamiennik HP CF283A
Toner Zamiennik HP CF283A
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF283A
Wydajność1500 stron
Kod producentaEKT CF283A
Our bestseller

Toner Zamiennik HP CF283A

List price69,00 zł
69,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF283A Czarny Zamiennik

Szukasz miejsca, gdzie możesz kupić toner zamiennik do drukarki HP CF238A? Zobacz, co możemy zaoferować Ci w sklepie ekotoner.pl. Od lat oferujemy materiały eksploatacyjne do drukarek. Znajdziesz u nas tusze, tonery i bębny do HP, Brother, Canon oraz Samsung i wielu innych najpopularniejszych w Polsce urządzeń drukujących. O jakości naszych produktów przekonały się zarówno małe, jak i duże firmy z całej Polski oraz Klienci prywatni. Przekonaj się o niej też i Ty, sprawdzając toner zamiennik HP CF283A. A jeżeli zastanawiasz się, czy pasuje do Twojej drukarki, sprawdź tabelę kompatybilnych urządzeń.Toner HP CF283A - zalety

Zamiennik tonera do drukarki HP CF283A cechują liczne zalety, które stawiają go w konkurencyjnej pozycji względem jego oryginalnego odpowiednika. Wydajność produktu wynosi 1500 stron formatu A4 przy zadruku 5%. Sam druk cechuje się wysoką intensywnością barw, dzięki czemu wkładając toner zamiennik HP CF283A do drukarki zapewnisz sobie wyraźne wydruki. Wszystko to sprawia, że produkt jest doskonałą alternatywą dla oryginalnego tonera – za dużą niższą kwotę otrzymujesz pełnowartościowy toner zamiennik charakteryzujący się wysoką jakością.
Jeżeli posiadasz gwarancję na drukarkę i zastanawiasz się czy wybierając zamienny toner do drukarki HP CF283A wpływa to na Twoją umowę z producentem urządzenia, już uspokajamy. Zamienniki w żaden sposób jej nie naruszają, co regulowane jest przez prawo unijne. Tak więc możesz spokojnie korzystać z zamiennego tonera zamiast oryginalnego odpowiednika.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Kupując toner zamiennik HP CF283A oprócz wysokiej jakości otrzymujesz zapewnienie pełnego bezpieczeństwa korzystania. Każdy nasz produkt posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Oprócz tego każdy produkt dostępny w naszej ofercie posiada 24-miesięczną gwarancję, dzięki czemu możesz się do nas odezwać i liczyć na wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń podczas korzystania z tonera.
Aby zapewnić Ci spokój podczas długotrwałego przechowywania oraz transportu, zamienny toner do drukarek HP CF283A pakowany jest do nieprzepuszczającej światła folii, a następnie do rękawa powietrznego. Taki pakunek umieszczamy w stylowym kartonowym pudełku ekotoner.pl, a następnie wysyłany do Ciebie. Przekonaj się, jak możesz zaoszczędzić, drukując w wysokiej jakości i sprawdź toner zamiennik HP CF283A!

Producer
Product code
EKT CF283A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
1500 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF283A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel