Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF230X
Toner Zamiennik HP CF230X
Toner Zamiennik HP CF230X
Toner Zamiennik HP CF230X
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF230X
Wydajność3500 stron
Kod producentaEKT CF230X

Toner Zamiennik HP CF230X

List price79,00 zł
79,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF230X Czarny Zamiennik

Chcesz kupić toner zamiennik HP CF230X, ponieważ posiadasz kompatybilną z nim drukarkę? Świetnie się składa, ponieważ urządzenie to sprzedajemy w naszym sklepie ekotoner.pl. Od lat oferujemy materiały eksploatacyjne dla drukarek – naszymi Klientami są małe, duże i średnie przedsiębiorstwa oraz Klienci prywatni. Nasza szeroka oferta obejmuje tusze i tonery do drukarek takich marek jak HP, Brother, Canon, Samsung oraz wiele, wiele innych. Sprawdź toner zamiennik HP CF203X i przekonaj się na własną rękę o wysokiej jakości sprzedawanych przez nas produktów!Toner HP CF230X - zalety

Zamiennik tonera HP CF230X to liczne zalety, które stawiają go w konkurencyjnej pozycji względem jego oryginalnego odpowiednika. Nie dość, że podobnie jak on zapewnia wysoką wydajność na poziomie 3500 stron formatu A4 przy zadruku 5% to jeszcze prezentuje wyśmienite rezultaty. Korzystając z zamiennika tonera HP CF230X otrzymujesz wydruki o intensywnych, wyraźnych kolorach i to o niższych kosztach eksploatacji. Co więcej, jeżeli na Twoją drukarkę wciąż obowiązuje umowa gwarancyjna, miło nam poinformować, że korzystanie z zamiennika w żaden sposób na nią nie wpływa.Wysoka jakość

Kupując toner zamiennik HP CF230X w naszym sklepie ekotoner.pl, zapewniamy Ci bezpieczeństwo od momentu zakupu aż po zakończenie eksploatacji danego produktu. Wszystko to zasługa certyfikatów jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Co więcej, zamiennik tonera do HP CF203X posiada 24-miesięczną gwarancję, dzięki czemu na wypadek wszelkiego rodzaju awarii możesz zgłosić je bezpośrednio do nas.
Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas długotrwałego przechowywania oraz transportu, zamienny toner do HP CF230X pakowany jest najpierw w nieprzepuszczającą światła przezroczystą folię, która następnie owijana jest w rękaw powietrzny. To zapewnia urządzeniu zachowanie swoich właściwości w niezmienny sposób przez długi czas bez zagrożenia utraty ich z powodu czynników zewnętrznych. Następnie pakunek umieszczany jest w stylowym kartonie ekotoner.pl. Stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo – przekonaj się o tym i sprawdź toner HP CF230X zamiennik.

Producer
Product code
EKT CF230X
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
3500 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF230X
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel