Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CE255A
Toner Zamiennik HP CE255A
Toner Zamiennik HP CE255A
Toner Zamiennik HP CE255A
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCE255A
Wydajność6000 stron
Kod producentaEKT CE255A

Toner Zamiennik HP CE255A

List price89,00 zł
89,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CE255A Czarny Zamiennik

Sklep ekotoner.pl to miejsce, w którym znajdziesz toner zamiennik do drukarki HP CE255A. Od lat dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek Klientom z całej Polski – od osób prywatnych, przez małe przedsiębiorstwa, aż po firmy działające na szeroką skalę. W naszej ofercie znajdziesz tonery i tusze do najpopularniejszych urządzeń drukujących takich firm jak Hewlett Packard, Samsung, Brother oraz Canon. Przekonaj się o jakości, jaką możemy Ci zaoferować i sprawdźtoner zamiennik HP CE255A.Toner zamiennik HP CE255A – zalety

Toner zamiennik do drukarki HP CE255A cechuje się licznymi zaletami, które sprawiają, że jest doskonałym alternatywnym wyborem wobec swojego oryginalnego odpowiednika. Co przyczynia się do tego faktu? Wydajność zamiennika tonera HP CE255A jest identyczna, a – co niezwykle ważne – nasz produkt zapewnia równie intensywną jakość wydruków za niską kwotę. Krótko mówiąc, decydując się na produkt ekotoner.pl, znacząco zmniejszasz wydatki na eksploatację.

Często zadawanym nam pytaniem jest to, czy wybór zamiennika zamiast oryginału ma wpływ na gwarancję urządzenia drukującego. Na szczęście możemy w tej kwestii uspokoić – jeżeli chcesz kupić toner zamiennik do HP CE255A i wykorzystywać go w swojej drukarce, eksploatacja takiego produktu w żaden sposób nie narusza umowy gwarancyjnej, co regulują odpowiednie dyrektywy unijne. Tak więc swoje urządzenie możesz spokojnie oddać do serwisu.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Aby zapewnić Ci pełne wsparcie, kupując toner zamiennik HP CE255A otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na produkt. Co więcej, każdy zamiennik dostępny w naszej ofercie posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. By mieć pewność, że zamienny toner do HP CE255A zachowa swoje właściwości podczas długotrwałego przechowywania oraz transportu, pakujemy go w nieprzepuszczającą światła folię oraz rękaw powietrzny, a następnie umieszczamy w naszym kartonowym pudełku. Przekonaj się o jakości ekotoner.pl i sprawdź toner zamiennik HP CE255A! o kartonu ekotoner.pl. Sprawia to, że tak schowany zamienny czarny toner do drukarki HP CE255A nawet podczas dłuższego przechowywania lub transportu zachowa swoje właściwości w sposób niezmienny.

Producer
Product code
EKT CE255A
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
6000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CE255A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel