Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CE255X
Toner Zamiennik HP CE255X
Toner Zamiennik HP CE255X
Toner Zamiennik HP CE255X
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCE255X
Wydajność13000 stron
Kod producentaEKT CE255X

Toner Zamiennik HP CE255X

List price109,00 zł
109,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner zamiennik HP CE255X

Przekonaj się o jakości ekotoner.pl i sprawdź toner zamiennik HP CE255X. Nasz sklep to miejsce, które od lat zapewnia materiały eksploatacyjne do najpopularniejszych urządzeń drukujących takich producentów jak HP, Brother, Samsung, Canon czy wielu, wielu innych. W nasze tonery i tusze do drukarek zaopatrzyliśmy już tysiące Klientów z całej Polski – zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy działające na szeroką skalę. Przekonaj się o jakości, która zachwyca – wybierz toner zamiennik do HP CE255X i zobacz, ile możemy Ci zaoferować. .Toner zamiennik do HP CE255X – zalety

Toner zamiennik do drukarek HP CE255X oferuje wyśmienite rezultaty porównywalne z oryginalnym odpowiednikiem. Wykorzystując go w swojej drukarce, otrzymujesz wydruki charakteryzujące się wysoką intensywnością barw, a sam produkt posiada wysoką wydajność na poziomie 13 000 stron formatu A4 przy zadruku 5%. Co więcej, toner zamienny HP CE255X jest tańszy od oryginału. Dzięki temu, decydując się na nasze rozwiązanie, znacząco oszczędzasz w kwestii kosztów eksploatacji.

A co z gwarancją przy wyborze zamienników? Spokojnie! Jeżeli wykorzystujesz toner zamiennik do drukarki HP CE255X, nie wpływa to w żaden sposób na umowę gwarancyjną z producentem, co regulowane jest przez odpowiednie dyrektywy unijne. Dlatego przy awarii urządzenia drukującego, w dalszym ciągu możesz oddać sprzęt do serwisu gwarancyjnego.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Dla Twojego poczucia bezpieczeństwa przy zakupie tonera zamiennego HP CE255X otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na produkt – w przypadku jakichkolwiek problemów z używaniem naszych materiałów, wystarczy, że się do nas odezwiesz. Co więcej, nasze produkty posiadają certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Ponadto, toner zamiennik HP CE255X pakujemy w sposób, który gwarantuje zachowanie jego właściwości w sposób niezmienny podczas długotrwałego przechowywania czy transportu: umieszczamy go w nieprzepuszczającej światła folii oraz rękawie powietrznym. Przekonaj się o jakości ekotoner.pl i sprawdź toner zamiennik HP CE255X!

Producer
Product code
EKT CE255X
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
13000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CE255X
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel