Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OKI - tonery zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 11 )

TONERY DO DRUKAREK OKI

Jeżeli tonery do drukarek OKI to produkty, których szukasz, mamy dla Ciebie propozycję – postaw na sklep ekotoner.pl, oferujący materiały eksploatacyjne do najpopularniejszych drukarek na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz tonery do drukarki OKI. I to zarówno dla starszych, jak i młodszych modeli.

Pierwszą rzeczą, jaka Cię zainteresuje, kiedy patrzysz na tonery do OKI to z pewnością zgodność z Twoim urządzeniem. Spokojnie, w naszych opisach zawieramy zawsze informację na temat tego, z jakimi drukarkami lub urządzeniami wielofunkcyjnymi kompatybilny jest dany materiał. Innym rozwiązaniem jest wpisanie modelu swojej drukarki do naszej inteligentnej wyszukiwarki – ta znajdzie dla Ciebie odpowiednie oferty.

ORYGINALNE TONERY DO DRUKAREK OKI ORAZ ZAMIENNIKI

Przeglądając ofertę naszego sklepu, z pewnością dostrzeżesz to, że posiadamy zarówno oryginalne tonery do drukarki Oki jak i ich zamienniki. Czym się różnią i dlaczego warto pomyśleć nad tymi drugimi? To niezwykle proste: zarówno oryginał, jak i zamiennik Oki cechuje się wysoką jakością wydruku oraz zgodnością z urządzeniami wypisanymi w karcie produktu. Różnica leży natomiast w cenie i w użytej technologii.

Taki zamiennik z ekotoner.pl w działaniu nie różni się niczym od tego, co zapewnia oryginalny toner do drukarki laserowej Oki. Zastosowano w nim jednak większą gąbkę, która dzięki lepszej chłonności zawiera więcej proszku drukującego. Tym samym decydując się na zamienniki marki ekotoner.pl otrzymujesz pełnoprawny produkt, którym możesz cieszyć się jeszcze więcej niż oryginałem.

TONER OKI Z EKOTONER.PL

Co więcej, zamienniki wkładów laserowych Oki naszej marki posiadają certyfikaty ISO 14001 oraz ISO 9001. Abyś czuł się bezpiecznie przy zakupie, otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Nie można zapomnieć, że każdy z naszych produktów jest fabrycznie nowy i zapakowany w taki sposób, aby nie tracić swoich właściwości nawet po miesiącach korzystania.

Masz pytania odnośnie naszego asortymentu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie lub pomogą złożyć zamówienie. Czekamy na Ciebie!

pixel