Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tonery Xerox - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

TONERY DO DRUKAREK XEROX

Tonery do drukarek Xerox to produkty, których szukasz? Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym ekotoner.pl. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do najpopularniejszych urządzeń drukujących w Polsce. W tym zarówno oryginalne tonery do drukarek Xerox, jak i zamienniki.

Jak znaleźć odpowiedni toner do drukarki Xerox? To niezwykle proste: wystarczy, że wpiszesz do naszej inteligentnej wyszukiwarki model swojej drukarki. Następnie na liście wyszukiwania wyświetlą Ci się odpowiednie tonery Xerox, które będą kompatybilne z Twoim urządzeniem drukującym.

Co więcej, każdy produkt w swoim opisie zawiera informacje, z jakim sprzętem jest zgodny. Dlatego kupując toner Xerox zamiennik lub oryginalny w sklepie ekotoner.pl, masz pewność, że będzie działał z Twoją drukarką lub urządzeniem wielofunkcyjny.

ORYGINALNE TONERY XEROX I ZAMIENNIKI

Czytając ten tekst, z pewnością można zauważyć, że mowa tu o oryginalnych tonerach, jak i zamiennikach. Pod kątem jakości wydruku nie występuje żadna różnica – niezależnie na który się zdecydujesz, oba zapewnią znakomite rezultaty. Inną sprawą jest wydajność. Tonery zamienniki do drukarki Xerox to gwarancja dłuższego korzystania.

W jaki sposób to osiągnęliśmy? Zamienniki Xerox z ekotoner.pl zawierają bardziej chłonną, większą gąbkę. Mieści się w niej więcej proszku drukującego. Tak więc decydując się na produkt marki ekotoner.pl, będziesz rzadziej wracać z każdym kolejnym zakupem.

TONERY XEROX Z EKOTONER.PL

Nie można zapomnieć o bezpieczeństwie. To zapewniane jest przez 24-miesięczną gwarancję oraz certyfikaty ISO 14001 oraz ISO 9001. Co więcej, nasze tonery Xerox pakowane są w folię nieprzepuszczającą światła, a taki toner następnie pakowany jest w rękaw powietrzny, aż w końcu umieszczany w eleganckim, papierowym kartonie. Dzięki temu kupując nasz toner zamiennik Xerox, będziesz mieć pewność, że nie utraci swoich właściwości nawet po dłuższym przechowywaniu.

Chcesz kupić toner do drukarek Xerox? Masz pytania w związku z nim? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.

pixel