Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF289A bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289A bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289A bez chipa
Toner Zamiennik HP CF289A bez chipa
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF289A
Wydajność5000 stron
Kod producentaEKT CF289A

Toner Zamiennik HP CF289A bez chipa

List price55,00 zł
55,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF289A Czarny Zamiennik

Chcesz kupić toner zamiennik do drukarki HP CF283A bez chipa? Sklep ekotoner.pl to miejsce, które zaoferuje Ci pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zakupu, znakomite rezultaty wydruków – a to wszystko w niskiej cenie. Od kilkunastu lat oferujemy tusze i tonery do urządzeń drukujących HP, Brother, Canon oraz Samsung. O świadczonej przez nas jakości mieli okazję przekonać się Klienci z całej Polski – zarówno prywatni, jak i biznesowi działający zarówno na mniejszą, jak i większą skalę. Dołącz do nich i sprawdź toner zamiennik HP CF283A bez chipa!Toner zamiennik HP CF283A - zalety

Toner zamiennik do HP CF283A bez chipa marki ekotoner.pl to świetna alternatywna do oryginalnego tonera. Za niższą kwotę otrzymujesz produkt charakteryzujący się identyczną wydajnością oraz intensywnością barw, a więc ostatecznie gwarantujący Ci znakomite rezultaty wydruku. Inaczej mówiąc, zamienny toner HP CF283A bez chipa zapewni Ci oszczędności w zakresie kosztów eksploatacji przy bezkompromisowej jakości, która nie różni się niczym od oryginału.

A co z gwarancją na drukarkę? To dość częste pytanie wśród naszych Klientów. Dlatego też uspokajamy – wybór zamiennika tonera do drukarki HP CF283A bez chipa nie narusza w żaden sposób umowy gwarancyjnej. Regulowane jest to przez odpowiednie dyrektywy unijne. Dzięki temu będziesz w stanie cieszyć się świetnej jakości wydrukami w niskiej cenie, a w przypadku konieczności oddania urządzenia drukującego do serwisu na gwarancję, naprawa nie zostanie odrzucona.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Zamiennik tonera do drukarki HP CF283A bez chipa posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Do tego przy zakupie otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję, co gwarantuje Ci pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek zdarzeń zaistniałych podczas korzystania z naszego produktu. Aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo podczas przechowywania oraz transportu produktu, toner zamiennik HP CF283A bez chipa pakowany jest w nieprzepuszczającą światła folię, a następnie w rękaw powietrzny, po czym umieszczany w naszym stylowym kartonowym pudełku. Przekonaj się o jakości oferowanej przez ekotoner.pl i sprawdź nasz zamienny toner do drukarek HP CF283A bez chipa.

Producer
Product code
EKT CF289A NOCHIP
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
5000 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF289A
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel