Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik Epson M1400/MX14
Toner Zamiennik Epson M1400/MX14
Toner Zamiennik Epson M1400/MX14
Toner Zamiennik Epson M1400/MX14
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiM1400
Wydajność2300 stron
Kod producentaEKT C13S050651

Toner Zamiennik Epson M1400/MX14

List price29,00 zł
89,00 zł(-67% Limited promotion)
29,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner Zamiennik Epson M1400 Czarny

Szukasz zaufanego sklepu, w którym kupisz toner zamiennik Epson M1400 czarny? Sprawdź sklep ekotoner.pl – od lat oferujemy tusze i tonery do drukarek Epson oraz pozostałych najpopularniejszych marek w Polsce. Zaufały nam już tysiące Klientów: od osób prywatnych po przedsiębiorstwa, zarówno te działające lokalnie, jak i na skalę ogólnopolską. Dołącz do nich! Sprawdź czarny toner zamiennik Epson M1400 i przekonaj się o jakości, jaką oferuje ekotoner.pl.Toner zamiennik do drukarek Epson M1400 czarny – zalety

Pod marką własną ekotoner.pl sprzedajemy zamienniki, które w niczym nie ustępują swoim oryginalnym odpowiednikom. Wybierając toner zamienny do drukarki Epson M1400, decydujesz się na zakup urządzenia o identycznej wydajności, co oryginał. Co jednak ważne, również pod kątem jakości jest to propozycja konkurencyjna. Montując czarny zamiennik tonera do Epson M1400 w swojej drukarce, zapewnisz sobie wysokiej jakości wydruki charakteryzujące się intensywnymi barwami. Dzięki temu otrzymasz wyraźne, zadowalające wyniki drukowania w niższej cenie. Krótko mówiąc: decydując się na toner zamiennik Epson M1400 czarny, decydujesz się na niższy koszt eksploatacji. Co ważne, zamiennik ekotoner.pl w żaden sposób nie wpływa na umowę gwarancyjną na drukarkę, dzięki czemu możesz bezproblemowo z niego korzystać, jeżeli gwarancja jeszcze obowiązuje.Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo korzystania, zamienny toner Epson M1400 pakowany jest w ciemną nieprzezroczystą folię oraz rękaw powietrzny. Następnie taki zestaw umieszczany jest w kartonowym pudełku ekotoner.pl. To wszystko sprawia, że produkt nie traci swoich właściwości po dłuższym przechowywaniu w magazynie albo podczas transportu. Co więcej, produkt jest fabrycznie nowy. A aby nasz Klient miał pewność, że otrzymuje pełnowartościowy produkt, toner zamiennik Epson M1400 posiada certyfikaty jakości ISO 14001 oraz ISO 9001. Dodatkowo wraz z zakupem otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na nasz produkt, dzięki czemu otrzymujesz nasze pełne wsparcie.

Producer
Product code
EKT C13S050650
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
2300 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT C13S050651
Pasuje do drukarek
Epson
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel