Save to shopping list
Create a new shopping list
Toner Zamiennik HP CF256X
Toner Zamiennik HP CF256X
Toner Zamiennik HP CF256X
Toner Zamiennik HP CF256X
Click to zoom
Kompatybilne drukarkiCF256X
Wydajność12300 stron
Kod producentaEKT CF256X

Toner Zamiennik HP CF256X

List price119,00 zł
119,00 zł
/ szt.
14 days for easy/free returns
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it.

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPoPayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Promocja    Opis    Specyfikacja  
Toner HP CF256X zamiennik

Chcesz kupić toner zamiennik CF256X do drukarki HP i szukasz miejsca, które zagwarantuje Ci wysoką jakość wydruków, pełne bezpieczeństwo podczas każdego etapu transakcji oraz niską cenę? Sprawdź ofertę ekotoner.pl – miejsca, które od kilkunastu lat zaopatruje Klientów biznesowych oraz prywatnych w tonery i tusze do najbardziej popularnych urządzeń drukujących. Znajdziesz u nas materiały eksploatacyjne do drukarek HP, Canon, Brother, Samsung i wielu, wielu innych. Sprawdź toner zamiennik HP CF256X i przekonaj się o jakości, jaką jesteśmy w stanie Ci zaoferować.Toner zamiennik HP CF256X zamiennik – zalety

Dlaczego toner zamiennik HP CF256X jest tak chętnie wybierany przez naszych Klientów? Wynika to z tego, że urządzenie zapewnia wysoką intensywność wydruków, charakteryzującą się świetnym odwzorowaniem barw, dzięki czemu w niczym nie ustępuje swojemu oryginalnemu odpowiednikowi. Co więcej, zamiennik tonera do drukarki HP CF256X jest od niego tańszy, dlatego też decydując się na zakup, otwierasz sobie drogę do niższych kosztów eksploatacji, czy – inaczej mówiąc – zwyczajnie oszczędzasz.
Nasi Klienci często pytają nas o kwestię gwarancji na drukarkę przy korzystania z zamienników ekotoner.pl. Na szczęście nie jest to żaden problem – zgodnie z zapisami w Dyrektywie Unijnej nr. 93/13 CCE z dnia 5.04.1993 r. możesz spokojnie wykorzystywać toner zamiennik HP CF256X w swojej drukarce, a w przypadku awarii urządzenia drukującego, w dalszym ciągu wysłać je na naprawdę gwarancyjną bez obaw o jej odrzucenie przez serwis.Wysoka jakość oraz bezpieczeństwo

Dbamy o naszych Klientów od momentu wyboru produktu aż po zakończenie jego eksploatacji. Zamienny toner do drukarki HP CF256X posiada 24-miesięczną gwarancję, dzięki której otrzymujesz nasze wsparcie na wypadek różnego rodzaju awarii, oraz certyfikaty jakości ISO 14001 i ISO 9001.
Co więcej, zamiennik tonera HP CF256X pakowany jest w sposób zapewniający zachowanie właściwości urządzenia zarówno podczas transportu, jak i długotrwałego przechowywania na przykład w magazynie Twojej firmy. Umieszczamy więc urządzenie w nieprzezroczystej folii, która nie przepuszcza światła, a następnie owijamy je rękawem powietrznym – taki zestaw pakujemy do kartonowego pudełka z logiem ekotoner.pl. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój toner będzie działał po włożeniu do drukarki.

Producer
Product code
EKT CF256X
Kolor
Czarny (Black)
Zamiennik
Tak
Wydajność
12300 stron
Gwarancja
24 miesiące
Kod producenta
EKT CF256X
Pasuje do drukarek
HP
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel